Oostwestcentrum : lente aanbod

Lente aanbod

De lente is in het land en de natuur ontwaakt. Kruip jij ook uit je winterslaap met één van onze last minute workshops?

Wild Prayer (open floor)
Je gaat de beweging van je ‘Wild Gebed’, een roep van je hart verkennen
20-22/4: Antwerpen, Cathy Ryan
Meer info »

Creativiteit vinden –  Alexandertechniek
Je verkent waar je klank, je ademhaling en je passie vandaan komen.
28-29/4: Antwerpen, Deborah J. Weitzman
Meer info »

EFT – basisdag
De focus van deze workshop is je te helpen snel innerlijke rust te ervaren.
1/5: Brussel, Irene Nolte
Meer info »

Sanctuary – movement medicine
Een diepgaande reis waar je als vrouw je plek inneemt en een eigen overgangsritueel creëert.
2-6/5: Orval, Susannah Darling Khan
Meer info »

De kracht van de intentie
Je gebruikt de kracht van de intentie om je dromen werkelijkheid te laten worden.
6/5: Antwerpen, Tom Monte
Meer info »

Depressie helen
Je leert hoe een positieve kijk op en benadering van het leven kan verwerven.
7/5: Antwerpen, Tom Monte
Meer info »

Je immuunsysteem versterken
Je krijgt praktische tips en specifieke protocols om je immuunsysteem te versterken.
7/5: Antwerpen, Tom Monte
Meer info »

Angst, kwaadheid en zelfkritiek helen
Je leert hoe je je zelfrespect en liefde voor jezelf kan herstellen en integer te leven.
8/5: Antwerpen
Meer info »

lachyoga
Alle workshops

vanaf 17/4, Antwerpen: Kundalini yoga – reeks,Harpiara Kaur
17/4, Antwerpen: Bak je eigen broodje – praktijkles, Ben Davidson
17/4, Gent: Sjamanistische avond,
Greet Mermans

vanaf 17/4, Antwerpen: Kundalini yoga meditatie – reeks, Harpiara Kaur
vanaf 18/4, Brussel: Move to feel,
Ann De Ron

18/4, Antwerpen: Kookles snijtechnieken,
Annelies Van Den Bleeken

18/4, Brussel: Intuïtieve dans atelier,
An Willaert

18/4, Leuven: Yin Yang yoga – lentereeks,
Aline Visser

vanaf 19/4, Antwerpen: Tai chi absolute beginners, Liev Van Mechelen
20-21/4, Antwerpen: Praktijkmanagement,
Gérard Heijnen

21/4, Brussel: Seizoensdansdag lente,
An Willaert

22/4, Antwerpen: The work of Byron Katie – basisdag, Jivan Rethmeier
vanaf 23/4, Gent: Movement medicine – reeks of losse les, Johanna Gielen
24/4, Antwerpen: Lachyoga,
Sara Busselen

vanaf 25/4, Antwerpen: Vedic art,
Marleen Verschuren

25/4, Antwerpen: Maaltijdsalades,
Annelies Van Den Bleeken

27/4, Antwerpen: Helende knuffels,
Remke & Griet Kamphuis – Tersago

28/4, Antwerpen: Opstellen van het verlangen, Diksha Dros
28-29/4, Limburg: Innerlijke kind – weekend, Remke & Griet Kamphuis – Tersago
29/4, Antwerpen: Zen-shiatsu,
Bert Hectors

29/4, Antwerpen: Ontspannende voetmassage, Martine Smet

Alle workshops in Orval
  

‣ 17-24/5, Orval: Leven in Bois-Le-Comte,
Luc De Cuyper

‣ vanaf 18/5, Orval: Kruidenkracht,
Katrien Cocquyt

‣ 21-25/5, Orval: De natuur als je persoonlijke coach, Ilse Geusens
‣ 25-27/5, Orval: EFT: tapping into happiness, Irene Nolte
‣ 1-3/6, Orval: Shiatsu, de kunst van het aanraken, Aline Visser
‣ 1-4/6, Orval: Een cursus in wonderen,
Frank & Cathy Coppieters

‣ 6-10/6, Orval: Heart of men,
Jan Roelofs & Ton Van Der Kroon

‣ 6-10/6, Orval: Sjamanisme,
Frank & Cathy Coppieters

‣ 8-10/6, Orval: Lentewandelweekend,
Frank Wardenier (Grainbow)

‣ 19-24/6, Orval: Masterclass Shamanic transmission, Frank & Cathy Coppieters
‣ 24-29/6, Orval: Libido fundamentals (open floor), Cathy Ryan


‣ 5-8/7, Orval: Passion for life (5 ritmes),
Mati Engwerda

‣ 5-8/7, Orval: Je levenspad schrijven,
Hendrik Duron

‣ 13-18/7, Orval: Natuurcoaching,
Ilse Geussens

‣ 18-22/7, Orval: Innerlijke kind – vierdaagse,
Remke & Griet Kamphuis – Tersago

‣ 18-22/7, Orval: Kruidenvierdaagse,
Katrien Cocquyt

‣ 22-27/7, Orval: Permacultuur belevingsweek, Bert D’Hondt
‣ 22-25/7, Orval: De kracht van creativiteit,
Rita Bellens

‣ 25-27/7, Orval: Met zachte handen,
Denise Van Den Avont

‣ 27-29/7, Orval: Voetenweekend,
Martine Smet

‣ 27-31/7, Orval: Paarden en lichaamstaal, Terra Natura
‣ 31/7- 3/8, Orval: Verbindende communicatie, Lore Verdin

Comments are closed.